Макетна Майстерня у Львові, Києві та Одесі. Виготовлення макетів будинків, будівель.

Візуалізація будівель та споруд за допомогою архітектурного макета – чудова нагода уявити вид майбутньої або наявної споруди та можливість продемонструвати наскільки органічно об’єкт «впишеться» в навколишнє середовище.
Макетна майстерня у Львові, Києві та Одесі пропонує виготовлення моделей індустріальних об’єктів, житлових будинків. Призначення будівель може бути різним, та вони завжди дають можливість зробити об’єкт найбільш зручним для сприйняття. Головними факторами, що впливають на кошторис, є розміри, ступінь деталізації, наявність механізмів трансформації та освітлення.
Етапи виготовлення архітектурних макетів
Перш ніж взяти до рук шматок пінопласту та включити принтер, ми:
- Вивчаємо побажання та інформацію, отриману від замовника (генеральний план, вертикальну візуалізацію).
- Пропонуємо варіанти виготовлення макету (масштаб, матеріали, кошторис).
- Укладаємо договір.
Для досягнення максимального успіху отримуємо від замовника матеріали для виробництва, найкращий варіант − електронні креслення в AutoCad. У разі відсутності у замовника електронних креслень, ми можемо виготовити макет по кресленнях на папері, по фотографіях, ескізам, і навіть усним описам.
Розробка − найважливіший етап у створенні макетів споруд, він займає до 50% загального часу. Працюючи на підставі матеріалів замовника, наші розробники створюють креслення усіх деталей майбутнього макету.
Виготовлення деталей по отриманих від розробників кресленням і файлам, оператори лазерного, фрезерного, ливарного устаткування виготовляють у необхідній кількості деталі макету. Особливості устаткування дозволяють отримувати досить дрібні деталі з максимально реалістичним зображенням текстур. Готові деталі фарбують в залежності від призначення матовою, глянцевою або металізованою фарбою.

Макетна Майстерня у Львові, Києві та Одесі. Виготовлення макетів будинків, будівель.
Телефон:
+380932795432
Город:
Львов
Цена:
5 000 грн.
Макетна Майстерня у Львові, Києві та Одесі. Виготовлення макетів будинків, будівель. 0Макетна Майстерня у Львові, Києві та Одесі. Виготовлення макетів будинків, будівель. 1Макетна Майстерня у Львові, Києві та Одесі. Виготовлення макетів будинків, будівель. 2
185
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...