Приватний дитячий садок «Веселі та Розумні», всебічний ранній розвиток дитини

Мережа приватних дитячих садочків у Львові «Веселі та Розумні» поєднує найновіші методики та практики з професійним всебічним вихованням дітей.
Перед тим, як започаткувати наш перший садок, ми познайомилися з багатьма приватними та державними дошкільними закладами, побували в навчальних подорожах закордоном.
У наших садках ми поєднуємо новітні практики і методики, які допомагають дітям зростати веселими та розумними.
Наші педагоги навчають дітей в сприятливій атмосфері, вони здобувають знання, навички та вміння актуальні для сьогодення.
Записавши дитину у наш садочок Ви можете бути впевненими у тому, що вона повноцінно розвивається та вчиться вільно комунікувати у сучасному світі.
Наша мета - це Веселі та Розумні діти, які приносять радість своїм батькам, люблять Батьківщину, поважають інших, та вірять у себе! Ми завжди відкриті для Вас та Ваших діток!

Приватний дитячий садок «Веселі та Розумні», всебічний ранній розвиток дитини
Телефон:
+380672034803
Город:
Львов
Адрес:
вулиця Кармалюка, 6
Цена:
200 грн.
Приватний дитячий садок «Веселі та Розумні», всебічний ранній розвиток дитини 0Приватний дитячий садок «Веселі та Розумні», всебічний ранній розвиток дитини 1Приватний дитячий садок «Веселі та Розумні», всебічний ранній розвиток дитини 2Приватний дитячий садок «Веселі та Розумні», всебічний ранній розвиток дитини 3Приватний дитячий садок «Веселі та Розумні», всебічний ранній розвиток дитини 4
164
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Предприятия