Розпашні Ворота, відкатні ворота, навіс, хвіртка, МАФ

Компанія «Акабуд» - виробництво в місті Кривий Ріг кованих розпашних воріт, відкатних воріт, хвірток, кованих парканних секцій, навісів, козирків, ангарів, грат та багато іншого. Асортимент понад двісті видів. Ми працюємо «під ключ» – від виміру до монтажу. Надсилаємо наші вироби транспортною компанією по всій Україні.
Виготовимо навіс, який протягом 30 років не впаде, не протікає. Виготовимо металевий навіс будь-якої складності протягом 7 днів, з доставкою та встановленням у Кривому Розі, а також по всій Україні. Наші навіси витримують навантаження 300 кг/м – у 2 рази міцніше за рекомендовані нормативи в Україні (180 кг/м)
Виготовляємо: Арочні навіси. Двосхилі навіси. Односхилі навіси. Пристінні навіси. Навіси до будинку. Прибудовані навіси. Металеві навіси. Навіси із профнастилу. Навіси із металочерепиці. Навіси для автомобіля. Навіси для дачі. Навіси над входом. Навіси над ганком. Навіси для тераси. Навіс для басейну.
Розпашні Ворота, відкатні ворота, навіс, хвіртка, МАФ
Телефон:
0683551932
Город:
Кривой Рог
Розпашні Ворота, відкатні ворота, навіс, хвіртка, МАФ 0Розпашні Ворота, відкатні ворота, навіс, хвіртка, МАФ 1Розпашні Ворота, відкатні ворота, навіс, хвіртка, МАФ 2Розпашні Ворота, відкатні ворота, навіс, хвіртка, МАФ 3
32
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Предприятия