Група компаній «Княжа варта»

Город:
Львов, Львовская обл.
Адрес:
Україна, м. Львів, вул. Князя Романа 7
Телефон:
032 253-83-63, 093 715-15-15
Група компаній «Княжа варта», створена в 2000 році, є засновником і ключовим постачальником ринку телематичних послуг і комплексної безпеки на території України. Понад 10 000 приватних клієнтів та власників бізнесу довірили компанії найдорожче: особисту безпеку, захист автомобіля, будинку і офісу.

Використання новітніх супутникових (ГЛОНАСС / GPS) і мобільних (GSM) технологій, власні патентовані розробки, розвинена моніторингова інфраструктура, унікальні технології розшуку і тісний контакт з поліцією - все це дозволяє нам йти на випередження і протистояти сучасним методам викрадення.

«Княжа варта» сьогодні - це 18 років на ринку, 3 відмовостійких центру безпеки, які виконують моніторинг тривожних сигналів в режимі 24/7, найзначніший склад груп швидкого реагування - більше 1 000 власних та партнерських екіпажів, готових виїхати за першим сигналом тривоги.

Клієнтами компанії є лідери автомобільної промисловості, такі і найбільші автодилери по всій країні. Під охороною «Княжа варта» знаходиться значна частка банківського сектора, ключові мережі роздрібної торгівлі.
Група компаній «Княжа варта» 0
444
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!

Объявления

Мини заправка для солярки
Использование Мини-АЗС выгодно, прежде всего, тем организациям, у кото
minizapcomua 1 день назад
Лекарства из Европы недорого, сервис доставки медпрепаратов Фармдоставка
Мы являемся сервисом доставки медпрепаратов, и наша главная цель - сде
farmdostavka 5 дней назад