Безоплатний панорамний знімок від стоматології «Джулія»

Безоплатний панорамний знімок від стоматології «Джулія»

У стоматологічній клініці «Джулія» триває акція, в межах якої можна отриматипанорамний знімок абсолютно безоплатно. Читайте докладніше про умови.

Саме час подбати про бездоганну посмішку. Для того щобзубний ряд був рівним і мав привабливий естетичний вигляд, часом є необхідністьу встановленні ортодонтичної конструкції. Стоматологічна клініка «Джулія» пропонуєякісне виконання цієї послуги за доступною вартістю. Процедуру здійснюютькваліфіковані фахівці із застосуванням сучасного високотехнологічногообладнання та безпечних матеріалів.

Водночас, за умови встановлення будь-якої ортодонтичної конструкції, клієнти отримують безоплатну консультацію ортодонта та панорамнийзнімок (ОПТГ). Завдяки цьому можна дізнатися усе про особливості процедури, атакож отримати оглядове зображення всієї зубощелепної системи та суміжнихтканин, щоб мати повне уявлення про стан ротової порожнини. Процедура швидка,зручна і безболісна. До того ж, на відміну від інших рентгенівських методів,рівень випромінювання при цьому значно менший.

Поспішайте скористатисяакційною пропозицією від стоматології «Джулія». Записатися на прийом до лікаряабо дізнатися подробиці можна за телефоном: 0962515111, 0932515111, 0680495540(Viber).

20:41
72
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...