Всеукраїнська асоціація поліграфологів відкрила офіс у Львові

Всеукраїнська асоціація поліграфологів відкрила офіс у Львові

ВАП має відділення у всіх областях України. Але це віртуальні підрозділи, що об’єднують усіх поліграфологів, які працюють у регіоні. Фізичної присутності з обладнаним приміщенням у них немає.

У зв’язку зі зростанням необхідності здійснення досліджень із поліграфом у західних областях вирішено відкрити фізичне представництво у Львові. Таке рішення, в тому числі, спричинене війною. На даний час ВАП проводить чимало безоплатних досліджень у Києві для сил оборони України. Повністю безкоштовно. Тоді як до Львова переїхало чимало бізнес-замовників, які працюють та сплачують податки навіть в умовах військового часу. Представники ВАП проводитимуть дослідження у тому регіоні для таких категорій замовників при прийнятті на роботу нових працівників або періодичних перевірках співробітників.

Львівський офіс знаходиться за адресою: Галицька площа, 14, офіс No3. Тих, у кого є питання щодо проведення такого дослідження та для запису просимо користуватись телефоном 063 195 9000. Також можете безпосередньо завітати до офісу. Також більше інформації про перевірки на поліграфі у Львові можна дізнатися за посиланням - https://polygraph.ua/polygraph-test-lviv/

01:14
16
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...