Видбудова

Видбудова
Город:
Киев, Киевская обл.
Адрес:
г.Киев ул. Антоновича, 66
Телефон:
+38 (073) 261-88-60
Компания «Видбудова» специализируется на качественном выполнении ремонтно-строительных услуг любой сложности.
Для этого в нашей команде есть необходимое количество опытных специалистов разных направлений, а также все
необходимое оборудование и инструменты.
Мы берем на себя полный цикл работ от подбора участка для постройки дома до заноса мебели внутрь. Вам не нужно сравнивать цены на материалы или проверять надежность мебельщиков — мы сделаем это за Вас и предложим готовые варианты с плюсами/минусами на выбор. Команда работает на то, чтобы Ваши деньги были вложены в надежные решения, сроки соблюдались, а дизайнерские задумки воплотились в жизнь до мелочей.
Видбудова 0Видбудова 1Видбудова 2Видбудова 3Видбудова 4
Бесплатная консультация Да
331
RSS
Ирина
14:14

Название говорит само за себя) Отстроили нам убитую однушку которая досталась в наследство) Проводка, стены выровняли, потолок натяжной сделали, нам все понравилось, немного дороговато, но за качество нужно платить

Алинка
19:52

Делали нам ремонт кватиры, решили к ним обратиться по совету друзей, они дачу у них делали!

Очень все красиво, роемонт отличный, команда строителей приятные аккуратные ребята, все сделали быстро)

Мне нравится) И если еще понадобится будем обращаться)

ПАва
21:14

Запланували ремонт ванної у своїй квартирі. Довго обирав між різними фірмами, зкпинився на цій то не помилився!! варто було кожної гривни. Обслуговування на висоті. Вони вчасно приходили і працювали без зайвих слів. Ціни, можливо, не самі низькі, але якість робіт виправдовує кожну копійку. Зараз, коли все готово, розумію, що вибір був вірним. Рекомендую цю компанію для тих, хто хоче якісний ремонт і не хоче перейматися дрібницями. 

Антоха
10:54 (отредактировано)

Після того, як кахлі на кухні та в туалеті кахлі відпали довелося робити ремонт та вирішили всю квартиру за раз до ладу привести. Колеги порекомендували Видбудову – сказали що і ціни норм і яякість супер.

Майстри швидко прибули та почали ремонт! На звязку був менеджер завждли по спірних питаннях) Ціни були нормальні, а робота виконана якісно.

Максим
07:17

Квартира потребувала ремонту, бо була вже стара. Друзі порадили компанію Видбудова. Робота виконана якісно. Але виникла проблема зі сроками. Ми зв'язалися з компанією, і вони швидко виправили ситуацію. Ремонт квартири пройшов успішно, і ми задоволені результатом.

Влад
20:48

Ремонт квартири був необхідний, адже вона вже була не нова, і шпалери почали виглядати потертими. Рішення було прийнято за порадою родичів звернувся в видбудова. ціна була розумною, не дуже дорогою, але і не дешевою. Робота виконувалася швидко, і весь процес пройшов гладко завдяки добре організованій команді. Особливо вразив дизайнер, вона розробила чудовий проект, враховуючи мої побажання. Результат виправдав очікування — тепер квартира виглядає як нова, а шпалери вищого класу. Я задоволений вибором та якістю виконаної роботи.

Загрузка...

Объявления

ЖК Авторський район
Авторський район – масштабний житловий проєкт з унікальним облаш
hea_grey 2 дня назад
ЖК UNITY TOWERS
UNITY TOWERS – перший багатофункціональний житловий комплекс між
hea_grey 2 дня назад
Навіс для автомобіля. Навіс для авто. Розпашні ворота
Наше підприємство виготовляє, а також встановлює в найкоротші терміни
akabud 3 дня назад