Educate Agency

Educate Agency
Город:
Ужгород, Закарпатская обл.
Адрес:
вул. Грушевського 23, ТЦ “Палладіум” (4 поверх)
Телефон:
+380 50 495 33 92
Educate Agency — освітня компанія, яка вже 8 років поспіль успішно допомагає зі вступом до навчальних закладів Словаччини, після 9-го та 11-го класів.

Наша місія — стерти кордони у сфері освіти та показати українським абітурієнтам, що за кордоном можна здобути якісну освіту безкоштовно. Ми знаємо, як проходить вступ «від А до Я», бо самі пройшли цей шлях, коли були студентами. Тому ми, як ніхто, знаємо про всі підводні камені, які можуть спіткати абітурієнта на цьому шляху.

Для найкращого сервісу у нас працює 60 менеджерів, більша частина з яких знаходяться в Словаччині для ефективної адаптації студентів.

Educate Agency — це майбутній друг абітурієнта. Ми з вами протягом всього вашого шляху: від першого звернення до першого візиту в університет!
181
RSS
Донька цього року поїхала вчитися до Словаччини завдяки цій компанії. Я не мав грошей платити за європейське навчання, а тут прочитав, що в Словаччині є бюджетні місця. Компанія допомагала з документами та переїздом. Донька задоволена, вчиться закордоном їй подобатися, дякую нашим кураторам за допомогу.
Загрузка...

Объявления

ЖК Авторський район
Авторський район – масштабний житловий проєкт з унікальним облаш
hea_grey 2 дня назад
ЖК UNITY TOWERS
UNITY TOWERS – перший багатофункціональний житловий комплекс між
hea_grey 2 дня назад
Навіс для автомобіля. Навіс для авто. Розпашні ворота
Наше підприємство виготовляє, а також встановлює в найкоротші терміни
akabud 2 дня назад